HAKKIMDA

HAKKIMDA

Hayatımın bir döneminde vermenin almaktan çok daha eğlenceli bir iş olduğunun farkına vardım. O günden itibaren tecrübelerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hayatın sizin düşündüğünüz kadar zor olmadığını düşünüyorum ve buna göre yaşamaya özen gösteriyorum. Paylaştıklarım tamamen kendi görüşlerim ve sadece beni bağlar, herkes gibi benim de saçmalamaya hakkım var bunu bilmenizi istiyorum.

Genel anlamda şiddet, ırkçılık ve her türlü fanatizmin karşıtı, her çeşit önyargının tüm problemlerin kaynağı olduğunu, insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Fazla televizyon izlemem ve gazete okumam, tüm bilgileri gazete, televizyondan ve kulaktan duyma şehir efsanelerinden ibaret olanlarla da pek sık görüşmem. Kitap okumayı ve kitap okuyanları severim, insanlar ve yaptıkları hakkında konuşmaktansa, düşünceler hakkında konuşmayı ve onları dinlemeyi fazlaca tercih ederim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve çalışan insanları severim. İnternet teknolojilerine ve hobilerime çok fazla zaman ve para harcıyorum, zamanımın büyük bir kısmını seyahat ve çalışarak değerlendiriyorum.

Kurumsal çalışma hayatımı bir süre önce noktaladım, serbest çalışıyorum. Artık daha az kazansam da sadece kendi tercih ettiğim işlerle ilgilenmek bana daha çok keyif veriyor, kesinlikle size de tavsiye ediyorum.