Hakkımda bilmediğiniz 5 şey

Hakkımda bilmediğiniz 5 şey

Ne iş yaparım?

Genel olarak yaptığım işi kavrayamayanlar beni bilgisayarcı olarak tanır, lakin hiçte öyle değil. Yani demek istediğim ben format atmıyorum.
Mesleğim; web tabanlı yazıllar geliştirmek, Aslında bildiğiniz internet sayfaları yapıyorum.  Ayrıca tam anlamıyla uzman olmasam da işletmelerin ve  bazı siyasilerin kurumsal kimlik danışmanlığını yapıyorum. Hatta ulusal çapta bazı siyasi partilerin işlerini bile yaptığım oldu. Her ne kadar siyaseti sevmesemde, iş sonuçta.. 

Oyun ve spor;

Aslında oyun derken bilgisayar oyunlarını kastetmemiştim. Bildiğiniz geleneksel Türk tavlası. Bayağada  iddaalıyımdır. Tam anlamıyla bisiklet tutkunuyum çılgınlar gibi dağ, tepe, taş, deniz, kum demeden bisiklet binerim. Bunu da çok sıklıkla yapmaya çalışırım. 

Sanata dair; 

Evet bu biraz fazla iddaalı oldu. Aslında sanata dair hiç yeteğim yok diyebilirim. İlk okuldayken ikinci sınıfın yıl sonu gösterisinde külkedisi ve prens oyununda prensi oynamıştım (buna hala inanamıyorum). İlkokul müzik derslerinde çaldığım flütü hiç söylemiyorum bile..

Keyif aldığım şeyler;

Teknolojik aletler, kısa parliament, ince belli bardakta demli çay, sade nescafe gold ve sahilde yürüyüş yapmak.. 

Sevmediklerim;

Grafik tasarımı yapmak, çok ve boş konuşanlar, Almanca dili ve en gıcık olduğum şey sokakta köpeklere tasma takara gezdirenler..